Apel- podsumowanie pracy uczniów po I semestrze nauki.
Dnia 18 lutego w
piątek odbył się apel dla klas I - VI SP, na którym zostały rozdane dyplomy
i nagrody dla uczniów za udział w różnych konkursach.
Nasi uczniowie otrzymali dyplomy, wyróżnienia i nagrody rzeczowe - książki,
zestawy plastyczne, przybory szkolne, filmy DVD i słodycze.
W Szkolnym
Konkursie Plastycznym „Mój Chopin” zorganizowanym przez Panią Elżbietę
Koselę-Kalinowską
I miejsce zdobyła uczennica klasy VI - Alicja Chłodnicka; II miejsce także
uczennica klasy VI - Katarzyna Wiśniewska;
III miejsce uczennica klasy V - Agnieszka Wach. Wyróżnienie przypadło uczennicy
klasy III - Pauli Drozd.
W Szkolnym
Konkursie Wiedzy o Regionie zorganizowanym przez Panią Jolantę Rogaczewską
w kategorii klas I - III
I miejsce zdobyła uczennica klasy III - Roksana Białek; II miejsce również
uczennica klasy III - Kinga Łozińska;
III miejsce – Łucja Mieliwodzka z klasy II.
W kategorii klas
IV - VI I miejsce zdobył uczeń klasy VI - Adam Zamościk; II miejsce uczeń klasy
V - Dawid Moraczyński;
III miejsce uczennica klasy V - Agnieszka Wach.
W VII Szkolnym
Konkursie Kolęd w kategorii soliści I miejsce zdobyła Natalia Ziółkowska z
klasy III;
II miejsce zajęła uczennica klasy II - Nikola Lewandowska; III miejsce zajęła
uczennica z klasy II - Łucja Mieliwodzka.
W kategorii duety
I miejsce zdobyły uczennice klasy VI - Alicja Chłodnicka i Grażyna Wierzbińska;
II miejsce zajęły uczennice klasy II - Nikola Gasianiec i Wiktoria Kołtowska;
III miejsce zajęły również uczennice klasy II - Marta Leman i Julia Maksymiuk.
W 16 Edycji
Konkursu Języka Angielskiego „Test Oxford Plus”, który w naszej szkole
przeprowadziła Pani Agnieszka Kulwas
dyplomy uczestnictwa otrzymali uczniowie z największą liczbą punktów - uczennica
klasy V - Agnieszka Wach uzyskała 96 punktów (na 100 punktów);
uczeń klasy V – Dawid Moraczyński uzyskał 88 punktów (na 100); uczeń klasy VI –
Adam Zamościk uzyskał 84 punkty (na 100).
W szkolnym
konkursie na najładniejszą szopkę bożonarodzeniową zorganizowanym przez
świetlicę szkolną (Pani Elżbieta Kosela-Kalinowska)
I miejsce zdobył uczeń z klasy IV - Konrad Krupiński; II miejsce zdobyła
Agnieszka Wach z klasy V; III miejsce - Kamila Barska również z klasy V.
W Szkolnym
Konkursie na Najładniejszy Świąteczny Wystrój Sali Lekcyjnej zorganizowanym
przez opiekuna SU (Panią Agnieszkę Kulwas)
I miejsce zdobyła klasa VI; II miejsce - klasa IV; III miejsce klasa V.
W Szkolnym
konkursie na najładniejszą ścienną gazetkę klasową (również zorganizowanym
przez opiekuna SU Panią Agnieszkę Kulwas)
I miejsce zdobyła klasa V; II - klasa VI; III - klasa IV.
Wszystkim uczniom
i całym klasom, które zdobyły wyróżnienia i nagrody serdecznie gratulujemy
i zachęcamy do brania udziału w kolejnych szkolnych i poza szkolnych konkursach
- naprawdę warto!
Po części
konkursowej pani wicedyrektor - Małgorzata Rozwadowska podsumowała osiągnięcia
uczniów klas I VI - VI
po pierwszym semestrze nauki w roku szkolnym 2010/2011.
I tak w klasie I najlepszymi uczniami okazali się - Olaf Kulwas,
Zuzanna Białek, Dawid Klimas i Paweł Lewandowski.
W klasie II – Łucja Mieliwodzka, Bartek Józefko, Krystian Klimas, Kuba
Szczasiuk, Aniela Rydzewska,
Wiktoria Kołtowska, Filip Grudniewski i Nikola Gasianiec.
W klasie III - Kinga Łozińska i Roksana Białek.
W klasie IV - Karina Kryszałowicz i Angelika Grudniewska.
W klasie V- Agnieszka Wach i Dawid Moraczyński.
W klasie VI - Katarzyna Wiśniewska i Adam Zamościk.
Pani wicedyrektor wszystkim serdecznie gratulowała i życzyła jeszcze lepszych
wyników na koniec roku szkolnego.
I my mamy nadzieję, że wasze świadectwa, które otrzymacie w czerwcu na
zakończenie roku szkolnego będą z samymi 5 i 6
J
Życzymy wam tego z całego serca!
Opiekun SU - Agnieszka Kulwas