Apel podsumowujący I semestr nauki w szkole

W tygodniu poprzedzającym ferie zimowe odbył się apel zorganizowany przez Samorząd Uczniowski, podczas którego zaprezentowane zostały osiągnięcia uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum za pierwszy semestr roku szkolnego 2018/2019.

Dane statystyczne dotyczyły m.in. wysokości średnich ocen w przeliczeniu na klasy. Najlepsza pod tym względem okazała się klasa IV ze średnią 4,25. Grono najlepszych uczniów (ze średnią ocen 4,75 i więcej) w gimnazjum liczy 4 osoby natomiast w klasach IV-VIII 12 osób. Gratulacje!!!

Uczniowie z najwyższą średnią zostali wyczytani imiennie i wystąpili na forum koleżeńskim zdobywając gromkie oklaski. W szkole podstawowej byli to: Oliwier Barger, Alan Kaczmarczyk, Gabriela Bloch, Kyrylo Vatulia, Adam Cheda, Wojciech Penk, Milena Nieźwińska i Nadia Czarnecka (kl.I) Maciej Mieliwodzki, Grzegorz Klimczak i Zuzanna Wojtas (kl.II), Wiktoria Tomalska, Oliwia Kamińska, Alicja Poźniak i Kacper Dziechciarz (kl.III), Filip Wołk, Borys Marciniak, Michał Bednarczyk i Zuzanna Petryk (kl.IV), Hanna Cheda, Jakub Przenajkowski i Zuzanna Kudosz (kl.Va), Anna Bagniuk i Amelia Grzelak (kl.Vb), Bartosz Lesiecki i Adrian Zygner (kl.VI), Katarzyna Szczasiuk (kl.VIII). W gimnazjum: Anna Salwowska, Joanna Płatwa, Olaf Kulwas i Zuzanna Białek. Wszyscy zgromadzeni mogli się przekonać, że solidna nauka owocuje pochwałą i nagrodą, a także ogólnym uznaniem. Na koniec przewodniczący SU – uczeń Dawid Klimas przypomniał zasady bezpiecznego wypoczynku, spędzania czasu wolnego oraz uczestnictwa w zabawach i zajęciach rekreacyjnych podczas ferii zimowych.

            Gratulując wszystkim „the best”, życzymy całej uczniowskiej społeczności udanych, bezpiecznych i wesołych ferii spędzonych przede wszystkim na świeżym powietrzu z dala od ekranów „komórek” i tabletów.

                                                                                                                      Samorząd Uczniowski

Dodano 08.02.2019