Czy Święty Mikołaj istnieje?

Aby umilić czas i wprowadzić dzieci w klimat zbliżającego się Bożego Narodzenia do szkoły podstawowej zawitali aktorzy z Fundacji Grupy T z Torunia. 

Dnia 15 grudnia 2014 r. W szkole odbył się spektakl kabaretowy pn.”Czy Święty Mikołaj istnieje?”. Uczniowie wszystkich klas uczestniczyli w widowisku mówiącym o szacunku, przyjaźni i sile wiary.

Akcja toczy się w Supełkowie, wiosce zamieszkanej przez Supełki. W krainie Supełków trwały właśnie gorączkowe przygotowania do Świąt. Sielski nastrój przerwał tajemniczy list, z którego wynikało, że Święty Mikołaj nie istnieje. Informacja zburzyła coroczny rytuał, a sytuacji nie ułatwił fakt, iż nie wiadomo było,  kto był autorem informacji. Bohaterowie postanowili odszukać sprawcę zamieszania oraz udowodnić istnienie Świętego Mikołaja.  Rozpoczęło się ekscytujące śledztwo, w którym  aktywnie uczestniczyła publiczność.  Wszyscy wspólnie wyruszyli do zaczarowanego świata Supełków,  aby przeżyć mnóstwo ekscytujących przygód.  Odbyła się niezwykle zabawna i refleksyjna opowieść  o sile wiary. Dowiedzieliśmy się, że warto wierzyć, nawet w najbardziej niewiarygodne rzeczy. Duża różnorodność postaci oraz połączenie gry żywych aktorów i lalek (pacynki) zagwarantowała niesamowite widowisko. 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Dodano 19.12.2014