Dzień Babci i Dziadka w klasie III

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najmilszych i najsympatyczniejszych dni w roku. Trzecioklasiści zorganizowali takie wydarzenie 23 stycznia 2015r, na które przybyło wielu naszych najmilszych gości. 

Dzieci przygotowały wspaniały występ artystyczny przepełniony dialogiem, śpiewem, muzyką, poprzez które chcieli wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i dziadkom. To przecież od nich dzieci otrzymują wiele ciepła i dobra, za które warto i trzeba dziękować. Uczniowie otrzymali gromkie brawa, a babcie i dziadkowie byli dumni ze swych pociech. Wnuczęta obdarowały gości laurkami i medalami. Babcie i dziadkowie zostali poddani wielu próbom, babcie występowały w roli modelek, a dziadkowie na czas pili pepsi z kubeczka, była też zabawa z łyżką i taniec przebieraniec. W dalszej części uroczystości wszyscy miło spędzili czas na rozmowach przy słodkim poczęstunku, o który zadbali rodzice. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. Dzień w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości. Dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło i życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Dodano 28.01.2015