Koniec nietypowego roku szkolnego!

Nareszcie, po wytężonym roku pracy, a przede wszystkim po prawie czterech miesiącach zdalnej nauki uczniowie naszej szkoły doczekali się upragnionych wakacji. Wszystkim nauczycielom i uczniom gratulujemy tego, że w sprawny sposób, mimo różnych trudności udało się realizować zdalne nauczanie, które okazało się dla wielu z nas dużym wyzwaniem. Rodzicom należą się podziękowania za współpracę i wsparcie. Na pewno ten rok szkolny zostanie zapamiętany jako szczególny.

26 czerwca 2020 roku zakończył się rok szkolny 20219/2020. W związku z panującą sytuacją nie odbyła się coroczna uroczystość. Uczniowie otrzymali świadectwa w trzech turach, tak, aby zachować warunki bezpieczeństwa, określone wytycznymi GIS i MEN. Uroczystości odbyły się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym i przebiegły w sympatycznej atmosferze. Było poważnie i radośnie. Trudno jest podsumowywać rok, który przyniósł zmiany w systemie nauczania. Od 25 marca nauka była kontynuowana na odległość, zdalnie. Nikt na to nie był przygotowany, a mimo to szkoła poradziła sobie wyśmienicie.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za wsparcie swoich dzieci, Nauczycielom za to, że w dość krótkim czasie potrafili się dostosować do nowej rzeczywistości, a naszym najdroższym Uczniom za to, że byli na zajęciach on line, że się systematycznie uczyli i zdobywali nowe umiejętności.

W minionym roku szkolnym Nagrodę Wójta Gminy Ustka uzyskała uczennica klasy VIa Hanna Cheda, a Nagrodę Dyrektora Szkoły uczeń klasy III Maciej Mieliwodzki.

Poniżej uczniowie, którzy uzyskali wysokie i wyróżniające wyniki w nauce.

Serdecznie gratulujemy.

z klasy I – 3 uczniów:

Franciszek Wańdoch

Szymon Maksymiuk 

Dominik Sawicki 

z klasy II – 9 uczniów:

Alan Kaczmarczyk

Klaudia Filipowska 

Adam Cheda

Kyrylo Vatulia

Milena Nieźwińska

Nadia Czarnecka

Gabriela Bloch

Oliwier Barger

Nadia Paryś

z klasy III – 5 uczniów:

Mieliwodzki Maciej 

Lemański Szymon 

Klimczak Grzegorz 

Skuza Zofia

Stańczyk Julia

z klasy IV – 2 uczniów:

Wiktoria Tomalska

Alicja Poźniak

z klasy V – 5 uczniów:

Michał Bednarczyk

Filip Wołk

Zuzanna Petryk

Borys Marciniak

Tymon Jęczewski

z klasy VIa – 5 uczniów: 

Hanna Cheda

Zuzanna Kudosz

Wiktoria Kusińska

Nikodem Łoziński

Oskar Rzepecki

z klasy VIb – 4 uczniów:

Bagniuk Anna

Grzelak Amelia

Kargul Liliana

Barańska Michalina

z klasy VII – 1 uczeń:

Lesiecki Bartosz

Wszystkim naszym uczniom i ich rodzicom życzymy udanych, słonecznych wakacji, absolwentom dostania się do wymarzonych szkół, zaś każdemu z nas rozpoczęcia nauki we wrześniu już stacjonarnie, w szkole. Do zobaczenia we wrześniu!

Dyrekcja i Nauczyciele

Dodano 28.06.2020