Mikołajki w Bibliotece

Dnia 6 grudnia 2017 r. wszystkie przedszkolaki wybrały się do Biblioteki Publicznej w Objeździe w poszukiwaniu Św. Mikołaja. Tam czekało na nas wiele atrakcji. Dzięki uprzejmości Pani Alicji Mieliwodzkiej mogliśmy dowiedzieć się czegoś więcej o Św. Mikołaju.

Przygotowała ona dla nas wspaniałą prezentację, w której poznaliśmy magię i czar prawdziwego Mikołaja. Kolejną atrakcją tego dnia była zabawa w pomocników Św. Mikołaja. Zadanie polegało na segregowaniu i porządkowaniu zabawek. Każdy z nas wzorowo zdał ten egzamin.

Następnie usłyszeliśmy ciekawą bajkę o Mikołaju i Świętach Bożego Narodzenia. Dzieci z wielką uwagą słuchały ciekawej przygody i pięknie wypowiadały się na temat wysłuchanej bajki. Kolejną ciekawą zabawą było wykonanie prezentu dla Mikołaja. Słodki pierniczek zanim trafił do własnoręcznie ozdobionej torebki był oczywiście skosztowany przez dzieci.

Ale to był ekscytujący dzień dla naszych przedszkolaków! Teraz wszyscy z niecierpliwością czekamy na Mikołaja, który odwiedzi nas w naszych domach.

Dodano 19.12.2017