Mikołajki w klasie II i III

Każde dziecko wie, że ubieranie drzewka bożonarodzeniowego w łańcuchy i bombki to nie żadne zadanie, a wspaniała zabawa!

Tak właśnie bawiła się klasa II w mikołajkowy dzień. Dzieci stroiły choinkę z dużym zaangażowaniem i przejęciem. Końcowy efekt był oszołamiający, gdyż choinka  wygląda prześlicznie. Po tak wyczerpującej zabawie dzieci otrzymały słodki upominek, który zostawił dla nich Św. Mikołaj. Miła i przyjazna atmosfera przyczyniła się do wyzwolenia pozytywnych emocji, wszyscy byli bardzo zadowoleni.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

 

Kochany Panie Mikołaju,
My tak czekamy każdej zimy,
Dlaczego zawsze Pan przychodzi
do nas, gdy śpimy?

5 grudnia w klasie III zagościł świąteczny nastrój, bo pod choinką Mikołaj zostawił list i worek z upominkami. Najpierw dzieci przypomniały sobie historię życia świętego Biskupa Mikołaja, a następnie Oliwier odczytał list skierowany do trzecioklasistów:

,,Kochane dzieci z klasy 3!!!
Moje ciekawskie i niezawodne Elfy doniosły mi, że jesteście naprawdę niesamowici… Czy domyślacie się kim jestem? Tak, to ja! Święty Mikołaj! Wesoły grubasek, w czerwonym kubraczku z długą, siwą brodą …”

W rolę Śnieżynki wcieliła się Kasia i rozdała prezenty. Było dużo radości i uśmiechów. Szkoda, że Mikołajki są tylko raz w roku!

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

 

 

Dodano 08.12.2014