Niech żyje bal!

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawały to niezwykły dzień, często wyczekiwany przez dzieci przez wiele tygodni. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawili się uczniowie klasy pierwszej 12 lutego podczas balu karnawałowego.

Pierwszaki z dumą prezentowały swoje stroje. Z wielką ochotą, wyśmienitym humorze i ogromną energią uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach prowadzonych przez wychowawcę. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń. W przerwach między zabawą czekał na dzieci poczęstunek w klasie.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości pierwszakom, a to było głównym celem. Dziękuję dzieciom za wspólną zabawę a rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów. (IG)

A na koniec balu były jeszcze Walentynki, dzieci dostały czekoladowe serduszka i kartki od swoich przyjaciół, wielbicieli …

Następny bal już za rok!!!

Dodano 12.02.2021