Niezapomniane chwile na koniec roku, czyli Energylandia wita!

Miniony rok szkolny wszystkim nam dał się we znaki – nauczanie zdalne sprawiło, że bardzo nam brakowało bezpośredniego kontaktu ze sobą, wspólnej zabawy i rozmów prowadzonych na żywo. 

Doskonale wyczuł to p. Piotr Łoziński – organizator bardzo spontanicznej wycieczki do Parku Rozrywki “Energylandia”. Jego oferta spotkała się z entuzjastycznym odzewem i w rekordowo krótkim czasie zgromadziliśmy komplet wycieczkowiczów żądnych ekstremalnych wrażeń. 45 uczniów 20 czerwca późnym wieczorem ruszyło na spotkanie przygody.

Energylandia powitała nas piękną, upalną pogodą i wrażeniami zapierającymi dech w piersiach. Hyperion, Speed Water Coaster, Anaconda czy Zadra stały przed nami otworem – siedem godzin dobrej zabawy na roller coasterach minęły błyskawicznie. Wszyscy byliśmy zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi. Zdecydowanie dla wielu uczniów było to spełnienie marzeń.

Drugi dzień wyjazdu był o wiele spokojniejszy, gdyż mieliśmy przyjemność zwiedzać Kraków. Pani przewodniczka przeprowadziła nas od Wawelu na Stary Rynek, opowiadając ciekawostki dotyczące królewskiego miasta. 

Podróż zarówno w jedną jak i w drugą stronę minęła błyskawicznie, gdyż DJ Michał serwował nam hity, ochoczo śpiewane przez większość autokaru. 

Gorące podziękowania za wycieczkę należą się organizatorowi, panu Piotrowi Łozińskiemu, za stworzenie przyjaznej atmosfery oraz wspaniałe podejście do młodzieży. 

 

 

Dodano 02.07.2021