Nocowanie w szkole – klasa III

Zabawa zawsze utożsamiana jest z przyjemnością, szkoła natomiast często kojarzy się z przymusem, rygorem i stresem. Wspólne nocowanie daje możliwość doskonałej rozrywki, relaksu i integracji. Poprzez uczestnictwo w zajęciach uczniowie zdobywają ciekawe doświadczenia, rozwijają wyobraźnię, kreatywność a zwłaszcza współpracę.

Piątek, 16 czerwca 2023 roku był wyjątkowym dniem, a właściwie nocą dla uczniów z klasy III, gdyż tej nocy nocowali oni w szkole. I… zaczęło się! Uczniowie w czasie zajęć wykazali się wieloma talentami. Niestrudzenie wykonywali wszystkie postawione przed nimi zadania. Wspólnie przygotowywali kolację, bawili się przy ustalonych przez siebie zabawach, nie zabrakło zabaw sportowych na szkolnym boisku.
I cała noc minęła bardzo szybko…
Rano zjedli śniadanie i posprzątali klasę, trochę niewyspani, ale zadowoleni pojechali do swoich domów.
W podsumowaniu uczniowie stwierdzili, że podobało im się nocowanie w szkole, a w ich pamięci na zawsze pozostaną niezwykle ciepłe wspomnienia szkoły nie tylko jako miejsca, gdzie nauczyciele odpytują, ale także miejsca gdzie można ciekawie spędzić czas i ujrzeć kolegów i koleżanki w niecodziennej sytuacji.

Dziękujemy bardzo rodzicom, za przygotowanie klasy, a zwłaszcza za pyszne bułeczki, babeczki i naleśniki, które bardzo szybko zniknęły …

Dodano 30.06.2023