Pasieka miejsce niezwykłe

Uczniowie ze szkoły podstawowej po raz czwarty wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Koło Pszczelarzy w Słupsku.

Celem konkursu było zwrócenie młodemu pokoleniu uwagi na obecność w naszym środowisku owadów zapylających, jakimi są pszczoły miodne oraz uzmysłowienie, jak ważną rolę odgrywają w zachowaniu równowagi w otaczających nas ekosystemach. Na konkurs na szczeblu powiatowym pt. „Pasieka miejsce niezwykłe” zostały wysłane wszystkie prace plastyczne wykonane przez dzieci z naszej szkoły. Konkurs skierowany był do dzieci przedszkolnych i uczniów szkół. Prace oceniane były w kategoriach wiekowych. Technika prac dowolna. Wręczenie nagród oraz publiczna prezentacja wyróżnionych prac nastąpiła podczas imprezy pn. „Babie Lato” związanej z VI Słupskim Świętem Miodu 07 września 2019 roku w Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie.

Laureatami w konkursie zostali uczniowie naszej szkoły. W najmłodszej kategorii wiekowej pierwsze miejsce zajęła Gabriela Bloch, zaś trzecie miejsce otrzymał Kyrylo Vatulia (oboje z klasy II).

SERDECZNE GRATULACJE!!

Dodano 10.09.2019