Pożegnanie absolwentów

19 czerwca o godzinie 11:30 rozpoczęła się uroczystość zakończenia gimnazjum dla klasy trzeciej i szkoły podstawowej dla klasy ósmej. Podczas uroczystości nastąpiło złożenie przysięgi oraz uroczystych ślubowań absolwentów na sztandar szkoły.

Z rąk dyrektora uczniowie wyróżnieni oraz ich rodzice odebrali świadectwa, listy gratulacyjne. Nagrody Wójta otrzymali uczniowie: Zuzanna Mrowiec z klasy VIII, Anna Salwowska z klasy III gimnazjum. Nagrody Dyrektora Szkoły przyjęły uczennice: Joanna Płatwa z klasy III gimnazjum oraz Joanna Bagniuk i Daria Krupińska z klasy VIII. Pozostałe świadectwa wraz z zaświadczeniami o zdanym egzaminie wręczali wychowawcy. Po części oficjalnej nastąpiła moc wzruszeń. Część artystyczna oraz bukiet podziękowań od wychowanków dla swoich wychowawców: mgr Magdaleny Hajko i mgr Romana Waraksy. Łzy wzruszenia towarzyszyły wszystkim do ostatnich chwil. Na koniec jeszcze wyjątkowe, bo przecież ostatnie, spotkanie z wychowawcą w klasie. I ostatnie zdjęcia klasowe oraz nieco obaw przed tym, co jeszcze przed nimi. Ale z pewnością szkoła, nauczyciele, koleżanki i koledzy z klasy pozostaną w pamięci tych, którzy są już dziś absolwentami

Można przyznać, że Wy drodzy absolwenci wnieśliście bardzo dużo w mury naszej szkoły i wszyscy będziemy Was bardzo miło wspominać. Życzymy sukcesów w nowym etapie waszego życia!!

Dyrekcja i nauczyciele

Dodano 25.06.2019