Spotkanie najmłodszych uczniów naszej szkoły z panią Anną Szranc

16.10.2014 r. w ramach projektu Moja Mała Ojczyzna- poznajemy baśnie i legendy Pomorza odbyło się spotkanie uczniów naszej szkoły z panią Anną Szranc pt. „Bajóczka”. 
Pani Anna opowiedziała dzieciom o Kaszubach mieszkających na Pomorzu, pokazała jak wygląda herb pomorski, elementarz kaszubski, tęcza kaszubska, haft kaszubski oraz władca morza Gósk. Nasi uczniowie uważnie słuchali opowiadania z ilustracjami  bajek pt. „Bajka o złotej rybce”, „O rybim królu”, „Lisie i wilku”. Oprócz słuchania dzieci mogły wcielić się w rolę bohatera Leona i wyobrazić sobie, że płyną  w łódce i patrząc w niebo oczekują na złowienie ryb. Pani Anna przygotowała jeszcze wiele niespodzianek dla naszych najmłodszych uczniów były to budowanie latarni z klocków drewnianych oraz zabawy z chustą animacyjną. Dzieciom bardzo podobało się spotkanie i z uśmiechem na twarzach wraz z paniami podziękowały za mile spędzony czas.

spotkanie z p. Ann- Szranc 003 spotkanie z p. Ann- Szranc 002 spotkanie z p. Ann- Szranc 013 spotkanie z p. Ann- Szranc 011 spotkanie z p. Ann- Szranc 006 spotkanie z p. Ann- Szranc 016 spotkanie z p. Ann- Szranc 023 spotkanie z p. Ann- Szranc 021 spotkanie z p. Ann- Szranc 019 spotkanie z p. Ann- Szranc 018

Dodano 17.10.2014