Sukces Anny w powiatowym konkursie plastycznym

16 marca br. podczas konferencji zorganizowanej w starostwie nt. „Dopalacze – zagrożenie zdrowia i życia” podsumowano konkurs na film (spot) i pracę plastyczną pod hasłem „Nie daj się oszukać”

Organizatorem konkursu było Starostwo Powiatowe w Słupsku i Zespół Szkół Agrotechnicznych w Słupsku im. Władysława Reymonta w ramach realizacji od jesieni ubiegłego roku programu profilaktyczno-edukacyjnego. Adresatami jego byli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych miasta Słupska i powiatu słupskiego. Konkurs prowadzony był w dwóch odrębnych kategoriach: dla szkół podstawowych – na pracę plastyczną oraz dla gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych – na film (spot). Tematyka prac obejmowała zagadnienia związane z uzależnieniami od substancji psychoaktywnych charakterystycznych dla środowiska szkolnego. Prace plastyczne nadesłali uczniowie z 9 szkół podstawowych. Przy ocenie prac komisja brała pod uwagę podejście do problemu uzależnień widzianego oczami dziecka, zaangażowanie i pomysłowość wykonania.

W kategorii uczniów szkół podstawowych laureatką w konkursie została uczennica klasy VI, Anna Salwowska, która zajęła II miejsce.

Ania Ania1-001 Ania2-001 dyplom 001 wielkanioc 003

Serdecznie gratulujemy sukcesu!!

Dodano 19.03.2016