Sukcesy uczennic z klasy drugiej

8 grudnia br. w Starostwie Powiatowym w Słupsku odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników Powiatowego Konkursu Plastycznego pn. „Zabytki Powiatu Słupskiego”. Uroczystość połączono z wręczeniem: nagród, wyróżnień i podziękowań.

Konkurs, zorganizowany przez Starostwo Powiatowe i Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku – skierowano do uczniów szkół podstawowych powiatu słupskiego i podzielono na dwie kategorie wiekowe: klasy I-III oraz klasy IV-VI. Prace należało wykonać farbami na papierze o formacie nie większym niż A3. W sumie napłynęło 66 obrazów. W konkursie wzięli udział uczniowie placówek oświatowych z: Wrześcia, Kończewa, Biesowic, Objazdy, Pobłocia, Smołdzina, Głobina, Słonowic, Domaradza, Charnowa, Sycewic i Dębnicy Kaszubskiej.

W kategorii klasy I-III pierwsze miejsce zajęła ucz. Zuzanna Petryk z klasy II, drugie miejsce ucz. Roksana Lubert również z klasy II. Nagrody, wyróżnienia i podziękowania wręczył Rafał Konon, wicestarosta słupski, a uroczystość poprowadził Zbigniew Babiarz-Zych, naczelnik Wydziału Polityki Społecznej w Starostwie Powiatowym w Słupsku.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!!

konkurs-2-1 konkurs-2-2
konkurs-1 konkurs-2 konkurs-3 konkurs-5 konkurs-6 konkurs-7konkurs-4

Dodano 08.12.2016