Święto Babci i Dziadka w klasie II

Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, a Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni, w których obdarzani są oni szczególnymi dowodami miłości.

„Z grzeczniutkim ukłonem, z uśmiechem radości, serdecznie witamy zebranych tu gości..” tymi właśnie słowami drugoklasiści witali swoich najmilszych gości 29.01.2015r.

Dzieci pięknie recytowały i radośnie śpiewały piosenki poprzez które chciały wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym Babciom  i  Dziadkom bo to właśnie od nich otrzymują wiele ciepła i dobra, za które warto i trzeba dziękować.

Po programie artystycznym i gromkich brawach dla małych organizatorów tej wspaniałej uroczystości każdy z przybyłych Gości otrzymał prezent i laurkę. Następnie wnuczęta poddali swoich Dziadków i Babcie kilku próbom aby sprawdzić m.in. ich zręczność i szybkość w robieniu np. mumii ze swoich wnucząt, czy też podczas tańca z balonem. Nie mogło również zabraknąć tańca przebierańca, oraz karmienie kisielem.

W dalszej części uroczystości wszyscy miło spędzili czas na rozmowach przy słodkim poczęstunku, o który zadbali rodzice. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. Dzień w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło i życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Dodano 09.03.2015