Uroczyste obchody Dnia Komisji Edukacji Narodowej

W dniu 14 października w Zespole Szkół Samorządowych w Objeździe odbyły się uroczyste obchody z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. 

Na  uroczystości gościła pani Anna Sobczuk Jodłowska- Wójt Gminy Ustka oraz Pani Halina Lempek – zastępca Przewodniczącego Rady Gminy Ustka.

Szczególnie miłymi i bardzo gorąco witanymi przez uczniów gośćmi byli emerytowani pracownicy w tym nauczyciele i przedstawiciele obsługi i administracji, którzy pracowali w Szkole Podstawowej w Objeździe, Publicznym Gimnazjum w Objeździe oraz w Zespole Szkół Samorządowych. Naszą uroczystość zaszczycili Panie Bogusława Baranowska, Brygida Cerowska, Czesława Długoszek, Krystyna Kostka, Zorza Sędzicka, Stefan Koenig, Tadeusz Podskarbi, Zofia Białooka i Stanisława Kozub.

W czasie uroczystości uczniowie klasy I gimnazjum złożyli uroczyste ślubowanie i zostali przyjęci w poczet społeczności uczniowskiej.

Na uroczystości zaprezentowano program artystyczny przygotowany przez nauczycielki języka polskiego w wykonaniu uczniów kół teatralnych ze szkoły podstawowej i gimnazjum..

Na koniec uroczystości Pani Wójt wręczyła Nagrodę Wójta Gminy Ustka Pani Iwonie Goreńskiej  nauczycielowi edukacji wczesnoszkolnej, techniki i informatyki za uzyskanie wysokich wyników w pracy dydaktyczno wychowawczej.

Następnie Dyrektor ZSS w Objeździe Jacek Goreński wręczył nagrody Dyrektora Szkoły nauczycielom i pracownikom szkoły. W tym roku nagrody za wysokie wyniki w pracy otrzymali: Marta Bieńkowska – Werra, Małgorzata Rozwadowska, Agnieszka Paszkowska, Alicja Glińska, Agnieszka Kulwas, Małgorzata Syldatk, Wiesław Syldatk, Jerzy Kuźmiński, Krzysztof Brzywcy, Anna Szczasiuk, Martyna Kargul, Agnieszka Grudniewska, Ewa Gasianiec, Janina Kaczmarska, Maria Wawrzyniak.

DSC01059 DSC01091 DSC01093 DSC01092 DSC01110 DSC01114 DSC01115 fot9
DSC02497 DSC02489 DSC02487 DSC02494

Dodano 17.10.2014