Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca uroczyście zakończono rok szkolny 2016/2017 w Zespole Szkół Samorządowych w Objeździe. W wydarzeniu wzięła udział cała społeczność szkolna. 

W czwartek, 22 czerwca 2017 roku uczniowie klas IIIa i IIIb uroczyście zakończyli pierwszy etap nauki w ich życiu. Na uroczystości oprócz uczniów, ich rodziców, dyrekcji i grona pedagogicznego, obecny był również ksiądz proboszcz Mariusz Drogosz. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny w którym opowiedzieli o trzech latach nauki w klasach młodszych, przeplatając swój występ śpiewem i tańcem.

Po wystąpieniu uczniów głos zabrał dyrektor szkoły Jacek Goreński dziękując wszystkim za wytężoną pracę i życząc odpoczynku w czasie wakacji.

Potem przyszła kolej na nagrodzenie najlepszych i wręczenie wszystkim uczniom drobnych upominków. Nagrodę Dyrektora Szkoły za bardzo wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia w różnego rodzaju konkursach otrzymała Hanna Cheda, wyróżnienia za bardzo wysokie wyniki w nauce otrzymali: Zuzanna Kudosz, Filip Morgaś, Nikodem Łoziński, Jakub Przenajkowski, Nikola Soszka, Anna Bagniuk, Amelia Grzelak, Michalina Barańska, Liliana Kargul i Emilia Kalista. Nagrody za 100% frekwencję otrzymali Michał Salwowski i Ewelina Ceska.

Wszyscy otrzymali dyplomy ukończenia III klasy. Za całoroczną naukę pływania zostały wręczone odznaki „Już pływam” i Karty pływackie.

 Dyrektor pogratulował rodzicom wyróżnionych dzieci wręczając im listy gratulacyjne oraz podziękował za szczególny wkład w życie szkoły wręczając podziękowania za współpracę.

Pani Dorota Spychał wręczyła nagrody dla najlepszych czytelników – Ani Bagniuk, Amelii Grzelak, Zuzannie Kudosz i Nikoli Soszka. Pani Marta Bieńkowska – Werra gorąco pogratulowała najmłodszym matematykom, którzy zdobyli wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangurek”, byli to: Hanna Cheda, Liliana Kargul i Oskar Rzepecki.

Od młodszych koleżanek i kolegów z klas I i II wszyscy uczniowie klas trzecich otrzymali życzenia na dalszą drogę edukacji oraz drobne upominki.

Na koniec uroczystości przedstawiciele rodziców podziękowali wychowawcom klas trzecich za trzyletnią współpracę i opiekę nad dziećmi.

24 czerwca uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 poprowadzili uczniowie gimnazjum Nikola Sabina i Kuba Szczasiuk.

Głos zabrał dyrektor szkoły Jacek Goreński

Głos zabrała również Przewodnicząca Rady Rodziców, pani Anna Kuźmińska

Dyrektor szkoły, Jacek Goreński wręczył nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy odnosili sukcesy w konkursach przedmiotowych oraz osiągnęli najlepsze wyniki w nauce.

W klasie I nagrody otrzymali: Wiktoria Tomalska, Oliwia Kamińska, Alicja Poźniak i Kacper Dziechciarz. Alicja Poźniak otrzymała nagrodę za 100% frekwencję.

W klasie II nagrody otrzymali: Hanna Szewczyk, Filip Wołk, Tymon Jęczewski, Zuzanna Petryk, Michał Bednarczyk, i Mateusz Ziółkowski.

W klasie IV nagrodę otrzymali: Maja Mrowiec i Bartosz Lesiecki.

W klasie V nagrodę otrzymał Olgierd Kulwas.

W klasie VI nagrody otrzymali: Joanna Bagniuk, Daria Krupińska, Zuzanna Mrowiec i Katarzyna Szczasiuk

Pani Dorota Spychał wręczyła nagrody za czytelnictwo.

Pani Marta Bieńkowska – Werra wręczyła nagrodę za wysoki wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kangur”. Wyróżniony został uczeń klasy VI Robert Rzepecki. 

Pani Wiesława Kuźmińska Kuczun wręczyła upominki uczniom klasy IV, którzy aktywnie pracowali w kole dziennikarskim. Odebrali je: Maja Mrowiec, Wiktoria Fryzowska, Zuzanna Kuźmińska – Śledzik i Bartek Lesiecki.

Na zakończenie uroczystości dyrektor szkoły bardzo podziękował paniom Annie Kuźmińskiej i Justynie Fryzowskiej za ogromne zaangażowanie i pomoc w różnego rodzaju przedsięwzięciach szkolnych, w których obydwie panie ogromnie wspierały uczniów i nauczycieli.

Wszystkim naszym Uczniom oraz Rodzicom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.

Dyrekcja oraz Nauczyciele Zespołu Szkół Samorządowych w Objeździe

Dodano 25.06.2017