XIII Gminny Konkurs na Najpiękniejszą Palmę i Wesołą Pisankę

1 kwietnia, w Prima Aprilis, podczas gminnego spotkania wielkanocnego w świetlicy wiejskiej w Zaleskich, został rozstrzygnięty XIII Gminny Konkurs na Najpiękniejszą Palmę i Wesołą Pisankę.

Naszą szkołę w konkursie reprezentowały prace następujących uczniów: Natalii Lucewicz, Olgierda Kulwasa, Oliwii Rozpierskiej, Anny i Joanny Bagniuk, Tymona Jęczewskiego, Zuzanny Petryk, Hanny Szewczyk, Martyny Dziedzic, Roksany Lubert, Natalii Dworak, Anny Salwowskiej, Zuzanny Kuźmińskiej – Śledzik, Andrzeja, Natalii i Weroniki Twardowskich, Sebastiana i Wiktorii Kusińskich, Julii Maksymiuk i Kai Rudkat. W tym roku jury w składzie: Rafał Konon – Starosta Powiatu Słupskiego, p. Krystyna Czucha – malarka oraz p. Bernarda Lachowska – emerytowana nauczycielka miało do oceny: 17 palm w kategorii indywidualnej, 17 plam w kategorii zbiorowej oraz 50 pisanek w kategorii indywidualnej.

Sukces w konkursie odniosła uczennica naszego gimnazjum Julia Maksymiuk, zdobywając III miejsce indywidualnie, w kategorii wiekowej 15-18 lat, w konkursie na palmę wielkanocną oraz I miejsce w konkursie na wesołą pisankę. Podczas tegorocznego spotkania zostały również przyznane nagrody specjalne. Starosta Powiatu Słupskiego przyznał nagrodę specjalną w kategorii pisanka uczennicy I klasy naszego gimnazjum, Natalii Twardowskiej.

Gratulacje!!

Dodano 04.04.2017