XV Gminny Konkurs na Najpiękniejszą Palmę i Wesołą Pisankę

5 kwietnia, podczas gminnego spotkania wielkanocnego w świetlicy wiejskiej w Zaleskich, został rozstrzygnięty XV Gminny Konkurs na Najpiękniejszą Palmę i Wesołą Pisankę.

Naszą szkołę w konkursie reprezentowały prace następujących uczniów: Anny i Joanny Bagniuk, Natalii, Weroniki i Dawida Twardowskich, Nadii Aczkiewicz, Zuzanny Petryk, Anna Salwowskiej, Józefa Płatka, Mileny Nieźwińskiej, Michała Weltrowskiego.

Sukces w konkursie odniosła uczennica IV klasy – Zuzanna Petryk, zdobywając I miejsce indywidualnie, w kategorii wiekowej 10-14 lat, w konkursie na palmę wielkanocną. I miejsce w kategorii młodzież 13-18 lat, w konkursie na wesołą pisankę przypadło uczennicy klasy III gimnazjum – Natalii Twardowskiej, II miejsce zajęła uczennica Anna Salwowska (kl.III gimn.), III miejsce zajęła uczennica klasy VIII – Joanna Bagniuk.W kategorii wiekowej dzieci 7– 12 lat, w konkursie na wesołą pisankę III miejsce zdobyła uczennica klasy I – Nadia Aczkiewicz, zaś I miejsce przypadło uczennicy klasy I – Milenie Nieźwińskiej.

Gratulacje!!

Dodano 15.05.2019