Zajęcia na strzelnicy

W ramach przedmiotu Edukacja dla bezpieczeństwa uczniowie klasy VIII wzięli udział w szkoleniu strzeleckim na wirtualnej strzelnicy w naszej szkole. Celem zajęć było zapoznanie młodzieży z zasadami bezpieczeństwa na strzelnicy,

zaznajomienie z budową broni oraz doskonalenie umiejętności strzeleckich z wykorzystaniem laserowych symulatorów broni strzeleckiej.
Zajęcia praktyczne na wirtualnej strzelnicy były niezwykłym doświadczeniem łączącym aktywną formę edukacji z nauką odpowiedzialności i precyzji. To dobry trening kontroli nad emocjami oraz cierpliwości i pokory.

Składamy szczególne podziękowania instruktorowi strzelectwa – Panu Oliwierowi Fryzowskiemu,
który w sposób komunikatywny i profesjonalny poprowadził szkolenie.

Dodano 21.05.2026