ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Za nami niezwykły rok szkolny. Na pewno wszyscy będziemy mieli go długo w pamięci, mając nadzieję, że nigdy więcej nie przyjdzie nam się uczyć i pracować za pośrednictwem internetu. 

25 czerwca spotkaliśmy się, by zakończyć rok szkolny 2020/2021. Tym razem uczniowie spotkali się tylko z wychowawcami w swoich klasach i tam odebrali świadectwa, nagrody, podziękowali sobie za wspólną pracę.

Jednak mimo niezwykłości sytuacji, tradycje szkolne zostały zachowane, pani wójt, Anna Sobczuk – Jodłowska, przyznała nagrodę dla ucznia wyróżniającego się wysokimi wynikami w nauce oraz osiągnięciami w  konkursach pozaszkolnych. W tym roku Nagrodę Wójta Gminy Ustka otrzymała uczennica klasy 7a Hanna Cheda.

Również pan dyrektor Jacek Goreński postanowił uhonorować uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce w swoim etapie edukacyjnym. Nagrodę Dyrektora Szkoły w tym roku otrzymały uczennice: Klaudia Żorniak z klasy 7a oraz Milena Nieźwińska z klasy 3.

Panie z oddziałów przedszkolnych pożegnały swoich małych wychowanków.

Uczniowie, którzy w minionym roku szkolnym zostali wyróżnieni za wysokie osiągnięcia w nauce to: 

klasa I

Aleksandra Kamińska, Adrianna Basiak, Marcel Barański 

klasa II

Seweryn Dziemidok,  Kacper Knap,  Szymon Maksymiuk,  Dominik Sawicki, Aleksander Tomczyk, Franciszek Wańdoch  

klasa III

Milena Nieźwińska, Alan Kaczmarczyk, Kaludia Filipowska, Adam Cheda, Oliwier Barger, Gabriela Bloch, Nadia Czarnecka, Nadia Paryś  

klasa IV

Grzegorz Klimczak, Maciej Mieliwodzki, Zofia Skuza, Szymon Lemański  

klasa V

Wiktoria Tomalska, Alicja Poźniak, Kacper Dziechciarz  

klasa VI

Zuzanna Petryk, Michał Bednarczyk, Tymon Jęczewski, Mateusz Ziółkowski, Filip Wołk, Borys Marciniak

klasa VII a

Hanna Cheda, Kinga Knap, Klaudia Żorniak 

klasa VII b

Anna Bagniuk

klasa VIII

Bartosz Lesiecki, Maja Mrowiec

Wszystkim uczniom życzymy rewelacyjnych wakacyjnych przygód, zaś nauczycielom regeneracji sił, a całej społeczności szkolnej – powrotu do szkoły we wrześniu z nowymi siłami i entuzjazmem do pracy i nauki.

Dodano 02.07.2021