BAL JESIENNY

W dniu 26 listopada w Szkole Podstawowej w Objeździe odbył się Bal Jesienny, w którym wzięły udział dzieci z Oddziałów Przedszkolnych oraz klas I-III. Na czas balu najmłodsi oraz ich Panie zamienili się w Myszki (OP I Delfinki), Jeżyki (OP II Muszelki), Liski (OP III Bursztynki), Wilki (kl. I), Sówki (kl.II) oraz Wiewiórki (kl.III). 

Bal poprowadziła Pani Jesień, w którą z ogromnym sukcesem wcieliła się p. Anita Ostrowska.

Na Balu Jesiennym nie mogło zabraknąć piosenek o tematyce adekwatnej do tej pory roku, a także tańców. Dzieci miały również do wykonania jesienne zadania: wyklejenie kulkami z bibuły symbolu grupy- swojego zwierzątka, rozwiązanie zagadek, rebusów, krzyżówek, ułożenie puzzli oraz pokolorowanie obrazka według kodu. Po każdym zadaniu rozbrzmiewał okrzyk: „Kiedy jesień jest już wkoło, wtedy wszystkim jest wesoło.”

Niespodzianką Pani Jesieni okazał się konkurs wiedzy z elementem rywalizacji sportowej dla nauczycielek. Na szczęście panie nie popełniły żadnego błędu.

Za „ciężką pracę” oraz świetną wspólną zabawę dzieci otrzymały medale, kosze słodkich wafelków oraz statuetkę.

Serdecznie dziękujemy p. Ilonie Twardowskiej za przygotowanie pięknych statuetek i medali, wszystkim paniom za przygotowanie dzieci, tańców, piosenek i zadań, rodzicom za przygotowanie strojów dla dzieci,  panu dyrektorowi za dokumentację fotograficzną, a przede wszystkim p. Anicie Ostrowskiej za prowadzenie tegorocznego balu.

Dodano 29.11.2021