Bal karnawałowy w starszych klasach

W piątek 21 lutego w naszej szkole pojawiło się mnóstwo fantastycznych przebierańców. Karnawałowe stroje przeobraziły w bajkowe postacie nie tylko naszych uczniów, ale też panie nauczycielki.

Samorząd Uczniowski pod opieką p. Anny Lucewicz zorganizował pełną wrażeń i atrakcji zabawę karnawałową dla klas IV-VIII. Na uczestników czekały konkurencje międzyklasowe takie jak: gorące krzesła, taniec na gazecie, odgadywanie tytułów piosenek, limbo, zawijanie mumii oraz lodowe figury. Najwięcej punktów zdobyła klasa VII. Gratulujemy zajęcia pierwszego miejsca. Oprócz pamiątkowego dyplomu otrzymali oni klasową nagrodę.

Naszą zabawę prowadziła uczennica klasy VII Kaja Rudkat. Uczniowie chętnie przyłączali się do wspólnego tańca, wykonywania układów tanecznych, prezentowanych przez prowadzącą. Tańczyliśmy znaną wszystkim Belgijkę, nieodzowną Shakirę, Chocolate i oczywiście prześmieszne Baby Shark.

Nie zabrakło wyborów na najładniejsze przebranie. Korony i pamiątkowe dyplomy otrzymali: Michał Salwowski z klasy VIa oraz Wiktoria Fryzowska z klasy VII. Gratulujemy pomysłowości i odwagi w wyborze przebrania.

Dodano 25.02.2020