Bursztynki na balu

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Taki bal  odbył się w dniu 29.01.2021r w Oddziale Przedszkolnym – Bursztynki.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek,  można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, policjantów, Spider-Mana, Batmana, … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Na tą wyjątkową okazję  przygotowałyśmy wyjątkowa  muzyką, która była skoczna i rytmiczna . Przebierańcy świetnie się bawili uczestnicząc we wspólnych zabawach ze wszystkimi. Nie zabrakło również konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy. Podczas odpoczynku  nauczyciel zachęcał do śpiewania znanych piosenek. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu.

Dodano 29.01.2021