Czytanie to kochanie! Kinder mleczna kanapka – Przerwa na wspólne czytanie.

Centrum Kultury Gminy Ustka Biblioteka Publiczna w Objeździe bierze udział w akcji Kinder mleczna kanapka – Przerwa na wspólne czytanie. W związku z powyższym prosimy o wsparcie.

Czytanie rozwija język dziecka, jego wyobraźnię, uczy empatii, pozytywnych zachowań itp. Wspólne czytanie pogłębia bliską relację rodzica z dzieckiem, pozwala na spędzenie każdej wolnej chwili razem, na budowanie bliskości. Dziecko, czytając z rodzicami czuje się bezpieczne i kochane.

Kinder Mleczna Kanapka wspiera ideę wspólnego czytania i rozdaje 50000 książek!

Centrum Kultury Gminy Ustka Biblioteka Publiczna w Objeździe bierze udział w akcji Kinder mleczna kanapka – Przerwa na wspólne czytanie. W związku z powyższym prosimy o wsparcie  i codzienne oddanie głosów na bibliotekę na stronie https://www.wspolneczytanie.pl/biblioteki
Dzięki głosom biblioteka może wygrać 250 książek dla dzieci i wygodne pufy do wspólnego czytania, a oprócz tego głosując na bibliotekę możecie Państwo wygrać książki do Waszej domowej kolekcji.

Aż 40 000 książek z kolekcji Kinder Mlecznej Kanapki trafi do Was, abyście mogli je wspólnie czytać z dziećmi. Głosować można od 2 – 31 października 2017r. Każdy może codziennie oddać 1 głos. Prosimy o wsparcie !!!!!

Zarejestruj się  https://www.wspolneczytanie.pl/, a następnie zaloguj, możesz też zagłosować bez rejestracji, logując się przez konto na FB. Wystarczy wybrać województwo:  pomorskie,  wpisać:  Objazda i już można zagłosować.

Dodano 18.10.2017