Dzień Dziecka w klasach I-III

Dzień Dziecka to święto obchodzone niemal na całym świecie. Zostało ustanowione 69 lat temu przez Organizację Narodów Zjednoczonych, by upowszechniać ideały i cele dotyczące praw dziecka. W dniu 1 czerwca wychowawczynie klas I – III zorganizowały dla dzieci z klas młodszych Dzień Dziecka na sportowo.

Wielką pomoc otrzymały od rodziców naszych uczniów, za co bardzo, bardzo dziękujemy.
Uczniowie rywalizowali w kilku konkurencjach, które sprawdzały ich szybkość, zwinność, skoczność oraz siłę, takich jak np.: skoki w workach, bieg w płetwie, przenoszenie piłeczki na łyżce, rzucanie woreczkiem z wodą do celu, bieg przebierańców, kocykowe wyścigi i jeszcze kilka innych.
Rywalizacji towarzyszyło dużo śmiechu i sportowych emocji. Po zakończeniu zawodów wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani pizzą i lodami, które zorganizowali rodzice. Bardzo im za to dziękujemy w imieniu dzieci.
Niespodziankę naszym najmłodszym uczniom zrobiła również pani Wójt Gminy Ustka, Anna Sobczuk – Jodłowska, która przyjechała do naszej szkoły ze słodkim upominkiem dla wszystkich dzieci. Bardzo dziękujemy pani wójt za słodycze i wspólną zabawę. 1 czerwca to jedno z najprzyjemniejszych świąt w roku, święto wszystkich dzieci na całym
świecie. Ten dzień w naszej szkole również upłynął w wyjątkowej atmosferze i dostarczył nam wielu emocji.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy, by każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka.

 

Dodano 11.06.2023