Mikołaj w przedszkolu

Dnia 4 grudnia 2015 r. wszystkie przedszkolaki odwiedził najprawdziwszy w świecie Św. Mikołaj. Tego roku również mogliśmy bawić się w towarzystwie Mikołaja, który akurat odwiedzał wszystkie przedszkola w okolicy. Przyszedł i do nas! Dzieci bardzo chętnie i odważnie przyjęły Go, zapraszając do wspólnej zabawy , tańca i śpiewu. Wszystkie przedszkolaki podarowały Mikołajowi piękne, zimowe obrazki, które wcześniej samodzielnie przygotowały. Staruszek był tak zachwycony i wzruszony, że każdego z nas obdarował pięknym prezentem.

To nie była jedyna atrakcja tego dnia. Nasze przedszkole odwiedziła również Pani Joasia, która jest pracownikiem słupskiej galerii. Poprowadziła ona z dziećmi warsztaty z filcu. Najpierw mogliśmy dowiedzieć się czegoś o tym skąd pochodzi filc, do czego służy i jakim jest tworzywem. Potem część naszej aktywności, która dała dzieciom wiele wspaniałej zabawy, a w efekcie końcowym pozwoliła stworzyć piękny, świąteczny obrazek. Ale to był ekscytujący dzień w naszym przedszkolu! Teraz wszyscy z niecierpliwością czekamy na Mikołaja, który odwiedzi nas w naszych domach.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Dodano 21.12.2015