Rodzice Dzieciom – czyli Dzień Dziecka w przedszkolu

Z okazji Dnia Dziecka, który odbył się w naszym przedszkolu w tym roku 4 czerwca, nasi najmłodsi podopieczni po raz pierwszy mogli oglądać przedstawienie pod hasłem „Rodzice Dzieciom”. Spektakl został zorganizowany w grupie 3 i 4-latków przy współudziale rodziców i nosił tytuł: „Królewna Gburka”

W tle bajkowej dekoracji oraz w pięknych strojach na scenie pojawili się tym razem rodzice naszych przedszkolaków. Aktorzy po ciężkiej, ale pełnej radości pracy zaprezentowali się publiczności i przenieśli nas w świat baśni, ucząc przy tym dobrych manier i właściwego zachowania.

Efekt końcowy naszego teatralnego wydarzenia wyglądał bardzo profesjonalnie. Scenografia, kostiumy, a przede wszystkim gra aktorska wzbudziły w dzieciach ogromny podziw i dumę ze swoich rodziców – aktorów.

Myślę, że  tego typu przedstawienia wpiszą się na stałe w harmonogram naszego roku przedszkolnego, a wszystkim  rodzicom serdecznie dziękuję za zaangażowanie i odwagę, a przede wszystkim gratuluję wspaniałej gry aktorskiej!

Wychowawca grupy 3 i 4 latków
Marta Wróblewska

Dodano 05.06.2018