SZLACHETNA PACZKA

Nasza szkoła przystąpiła do akcji SZLACHETNA  PACZKA. Wiele osób zaangażowało się w pomoc 6 osobowej rodzinie. Przygotowano paczkę o wartości ok. 1000 zł. W sobotę 12 grudnia  dzięki życzliwości rodzica paczki zostały dostarczone. Otrzymaliśmy podziękowanie.

Drodzy Darczyńcy,
razem daliśmy rodzinie w trudnej sytuacji nadzieję na lepsze jutro! 

Dziękujemy za czas, zaangażowanie w przygotowanie paczki. Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem POM-1677-517282), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Rodzina była bardzo zaskoczona ilością paczek. Nie mogli uwierzyć, że to wszystko jest dla nich. Dzieci biegały po całym domu krzyczały, że Mikołaj przyszedł i to wszystko dla nich. Pani Katarzynie poleciały łzy, gdy zobaczyła ilość artykułów spożywczych. Mama pani Katarzyny widząc artykuły żywnościowe zaczęła wymieniać potrawy, jakie z tego zrobią na Święta. Dzieci bardzo się cieszyły z upominków które dostały. Żywność starczy rodzinie na długi czas i Święta. Niestety nie byłem przy otwieraniu wszystkich paczek, ponieważ przy wnoszeniu ich skręciłem nogę i nie byłem w stanie dłużej zostać – drugi wolontariusz, który ze mną był zawiózł mnie do szpitala. Mam nadzieję, że zrozumieją Państwo tę nietypową sytuację.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

Dziękujemy bardzo za pomoc. Paczki przydadzą nam się na zorganizowanie porządnych Świąt. Serdecznie dziękujemy za tą bezinteresowną pomoc. Wesołych Świąt!

Dodano 21.12.2015