Uroczyste obchody Dnia Komisji Edukacji Narodowej

W dniu 14 października w Zespole Szkół Samorządowych w Objeździe odbyły się uroczyste obchody z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. 

Na  uroczystości gościła pani Anna Sobczuk Jodłowska- Wójt Gminy Ustka oraz Pan Sławomir Fudala – Radny Gminy Ustka, członek Komisji Oświaty Rady Gminy.

Szczególnie miłymi i bardzo gorąco witanymi przez uczniów gośćmi byli emerytowani pracownicy w tym nauczyciele i przedstawiciele obsługi i administracji, którzy pracowali w Szkole Podstawowej w Objeździe, Publicznym Gimnazjum w Objeździe oraz w Zespole Szkół Samorządowych. Naszą uroczystość zaszczycili Panie Bogusława Baranowska, Krystyna Kostka, Halina Letkowska, Brygida Cerowska, Anna Waniuga, Zofia Białooka, Hanna Czaja i Pan Tadeusz Podskarbi.

 W czasie uroczystości uczniowie klasy I gimnazjum złożyli uroczyste ślubowanie i zostali przyjęci w poczet społeczności uczniowskiej.

Na uroczystości zaprezentowano program artystyczny przygotowany przez nauczycielki języka polskiego w wykonaniu uczniów z klas młodszych oraz kół teatralnych ze szkoły podstawowej i gimnazjum..

Na koniec uroczystości Pani Wójt wręczyła Nagrodę Wójta Gminy Ustka Panu Romanowi Waraksie nauczycielowi fizyki, geografii i informatyki za uzyskanie wysokich wyników w pracy dydaktyczno wychowawczej.

Następnie Dyrektor ZSS w Objeździe Jacek Goreński wręczył nagrody Dyrektora Szkoły nauczycielom i pracownikom szkoły. W tym roku nagrody za wysokie wyniki w pracy otrzymali: Dorota Spychał, Małgorzata Skoraczewska, Milena Banaszkiewicz, Marzena Tworek, Katarzyna Kudosz, Wiesław Syldatk, Jerzy Kuźmiński, Anna Szczasiuk, Stanisława Kozub, Martyna Kargul, Danuta Grudniewska, Gertruda Niźwińska i Sabina Duszyńska.

DEN (171)c

DEN (171)f DEN (171)2 DEN (171)3

DEN (171)4

DEN (171) DEN (56) DEN (171)g

Dodano 17.10.2013