Z Kubusiem Puchatkiem w kinie „Delfin” w Ustce

Dnia 01.04.2015 r. dzieci z dwóch oddziałów przedszkolnych wybrały się na wycieczkę do kina „Delfin” w Ustce. Dla większości przedszkolaków było to pierwsze wyjście do kina i oglądanie bajki na tak dużym ekranie, dlatego wszyscy byli bardzo podekscytowani i nie mogli doczekać się wyjazdu.

Na swoje przygody zaprosił nas miś lubiany chyba przez wszystkie dzieci. Oczywiście mowa o Kubusiu Puchatku, który uwielbiał miodek i zawsze zabierał nas razem ze swoimi przyjaciółmi w świat pełen ciekawych przygód i przyjaźni.

Po obejrzeniu bajki na wszystkie maluchy czekała dodatkowa niespodzianka, a mianowicie zwiedzanie pomieszczenia, w którym pracuje kinooperator. Każdy mógł z bliska zobaczyć, jak wygląda praca osoby, która obsługuje aparaturę projekcyjno-dźwiękową oraz techniczne urządzenia kina, zapewniając odpowiedni poziom projekcji filmów.

Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że wycieczka była bardzo ciekawa i jeszcze nie raz przyjedziemy do kina, aby poznać losy innego bohatera, który przeniesie nas w swój świat…

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Dodano 20.04.2015